KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966081
nr 1596 6081
Oidentifierad konstnär. Mjölkpiga med ko. Tidigt 1900-tal. Ej signerad. Olja på duk. 81x107 cm, yttermått inklusive ram: 95x120 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:06:02
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr